| annnnnnnnnnnnnnnnneeeee a întrebat:

Care este salariul unei coafeze?

3 răspunsuri:
| culturistu a răspuns:

Vreo 700 lei lunar depinde daca mai face si felatie la clienti ia si mai mult si 2000 de lei. depinde ce stie sa faca

| Music4life a răspuns:

Depinde de salon.
Poti castiga intre 700 lei ( minimul pe economie si 20000 lei. Deplinde de pozitia salonului ( nu poticompara un salon de pe dorobanti cu unul de cartier periferic, de dotarile sale etc.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Dacă ai un coafor al tău, poți câștiga mai mult de 10 milioane.Dar dacă ești angajată, minim 7 milioane.