| Ionescu_Alexandru_1997 a întrebat:

Care este Tematica si Bibliografia pentru admitere la UMF Cluj specializarea Asistent medical incepand cu anul 2023?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca raspunsul este dat la plesneala dar IceRope are dreptate. Nu este data nicaieri bibliografia. Probabil ca trebuie sa inveti toata cartea! Nici nu este mult tinand cont ca biologia de astazi este una anemica in comparatie cu ce se dadea pe vremuri.

| IceRope a răspuns:

Depinde.

| Ionescu_Alexandru_1997 explică (pentru IceRope):

Depinde de ce?
Ai scris raspunsul doar sa-ti dea cateva puncte amarate sau sa te aflii in treaba ca nu-mi dau seama

| IceRope a răspuns (pentru Ionescu_Alexandru_1997):

Depinde de câte ori ai luat legătura cu cei de la UMF, adică, să iei informația direct de la sursă. Oricum, nu cred că ai loc acolo, fiindcă nu prea le plac agramații.

| AnaLigia a răspuns:

Http://www.umfcluj.ro/......3%E2%80%9D

Sper ca îți este de ajutor.
Posibil sa se mai schimbe. Te sfătuiesc sa mai urmărești informațiile noi de pe site-ul universitatii. Dar pana atunci te poți ghida după tematica aceasta.