| benga94 a întrebat:

Care faceti chat de acasa? as fi interesat sa fac si eu,pentru fete se gaseste mai usor diferite sitteuri sau diferite firme care ofera contracte,dar pentru baieti nu prea, as incerca dar pana la o limita ca sa zic asa, doar sa arat cite ceva alte chestii stiti voi...nus gay imi plac femeile, dar la criza care e acum in Romania asta as face si un chat ca sa iasa un banut in plus ca banuesc ca sunt destuii fraieri care sa faci bani de pe urma lor, astept ceva sfaturi!

4 răspunsuri:
| Alcaelo a răspuns:

Daca vrei sa faci chat de acasa ar fi bine sa arati tot.
Iar ca sa scoti ceva bani trebuie sa stii engleza si sa te inscrii la categoria gay (cu toate ca nu esti)... crede-ma "la normal" nu ai nici o sansa.
Acum tu faci cum crezi.

| benga94 explică (pentru Alcaelo):

Pai tu faci chat? ca vad ca stii cite ceva,da-mi detalii,cit timp stai citi bani iese, si alte chestii, de aratat normal ca arat tot ma dezbrac complet numai sa nu fac diferite aberatii de gay deale lor, la asta ma refeream, ast raspunsul tau!

| Alcaelo a răspuns (pentru benga94):

Iti dau in privat. big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru benga94):

Asta stim cu totii.Ce trebuie sa faci.