| filipel333 a întrebat:

Care i mai profitabil un site web sau sam fac cont pe blogger.com care i mai profitabil

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Nu se poate compara un site web cu un blog pe blogger.com
Blogger este mai usor de folosit, dar totusi, din cate stiu eu, esti limitat la unele chestii. De exemplu, la domeniu ex pe blogger:
www.numeleaici.blogspot.com

pe cand pe site poti sa il pui fara .blogspot.com
ex: www.numeleaici.com

Luand in calcul preturile, atunci este mai profitabil pe blogger, care din cate stiu eu este in mare parte gratis. Daca vrei sa faci un site web, atunci vei avea nevoie de un domeniu, hosting si, daca nu te pricepi, si de interfata pentru site. Toate astea pot ajunge destul de scump(60$ doar o "interfata").
In concluzie, nu poti compara sarea cu piperul, amandoua se folosesc pentru acelasi chestie dar au gust complet diferit.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Profitabil in ce sens?

| SG1995 a răspuns:

Videochat, de acolo sigur tragi grosu. laughing

| RedTMS a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi mai bine un site webb deoarece, cu timpul poti invata programare (daca vrei) si sa il modifici chiar tu dupa placul tau.