| Kenvi a întrebat:

Care imi poate explica cat mai detaliat cum se intra la pedagogic in sibiu?
cu tot ce te pune la probe si cu media ceti trebuie sa intri.
tot apsolut
cel mai bun raspuns are funde. Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| MONYKKKKKKAAAAAAA a răspuns:

Hello! E sunt eleva la liceu pedaggic dar nu in Sibiu. Desi am s-ati soun cum se intra...Dai probe eliminatorii la:romana,desen,educatie fizica, muzica. Ultima medie cu care a intrat o fata a fost 8, 70. sI INCA DOUA FETE AU INTRAT PE LOC DE ROM

1 răspuns:
| Safire17 a răspuns:

Deschizi poarta/usa, intri, inchizi poarta/usa si gata, ce e atat de greu?