| Claudiuitaliano a întrebat:

Care job e mai,, banos,,?

11 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu conteaza cat e mai banos locul de munca, ci conteaza meseria pe care profesezi si care va place cel mai mult, dar daca vrei sa castigi mai multi bani, trebuie sa muncesti foarte mult si chiar trebuie sa faceti ore suplimentare si sa lucrezi si sambata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti placa munca nu banii!

| DiannaDia a răspuns:

Avocat

| Weider a răspuns:

Dupa numele tau, e sa faci dansuri la web.

| DeKoniec a răspuns:

Avocat.

| DonyHD a răspuns:

Medic estetician la privat

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

In primul rand conteaza aptitudinile tale. Daca esti bazat pe partea de mecanica, un inginer sau un mecanic(nu mecanic auto)ar fi bune, dar daca te bazezi pe partea de legislatura ar fi bun un avocat, procuror, etc...

| CersetoruVesel a răspuns:

Inginer sau colindator de vara la gigi becali

| BestStudio a răspuns:

Mai bine lucrezi la un birou de Pc decat pe santier nu?

| Skizzi a răspuns:

Medic,avocat sau sa iti faci tu o firma de ceva.Am un prieten, a inceput de la 0 si acum are cazinouri pe toate continentele

| tofanlucian12 a răspuns:

IT