| Sociopatul a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu un loc de munca pentru vacanta de vara? Sunt student. am 17 ani. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Poti incerca la pizzerii, angajeaza tineri mai ales pe timpul verii. Cauta ce pizzerii sunt la tine in oras si aplica. De asemenea, poti incerca, daca exista si la tine, la magazinele Lidl, Dedeman, Crrafour, etc. Aici ai sanse sa te poti angaja, desi esti elev/fara experienta, etc. Sau poti sa te angajezi ca si chelner

| GoldandSilver a răspuns:

Incearca sa de angajezi ca distributor flyere, sau la McDonalds, sau la un restaurant ca chelner, ajutor de bucatar.

Răspuns utilizator avertizat
| Takishima a răspuns:

Pune un anunt pe Olx. Sigur o sa gasesti.

| StefyRoFTW a răspuns:

La star gym