| numesiprenume0 a întrebat:

Care meserie ar fi mai buna din mai multe puncte de vedere(bani,munca, timp liber), asistent balneofiziokinetoterapie sau asistent farmacist? (Salariul, Sporuri, Preme etc.) Unde este mai convenabil sa te angajezi, la stat sau privat? De ce?

Răspuns Câştigător
| SynapseNinja a răspuns:

Din cele enumerate de tine, zic că ar fi mai balneofiziokinetoterapie fiindcă mai poți face și în particular și mai poți lua bani în plus. Ar fi mai bine să te angajezi la privat cu contract de muncă desigur, că la privat sunt mai mari primele din câte știu.

1 răspuns:
| Madalinn27 a răspuns:

Dama de companie, faci bani multi si mao faci si sex, cea mai buna meserie rolling on the floor) si ai si timp liber rolling on the floor