| DianaMihaelaAndrei a întrebat:

Care meserie vi se pare mai buna: avocatura sau disignul vestimentar?

2 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Depinde de tine. Disignul vestimentar iti cere o anumita creativitate pe care daca nu o ai mai bine alegi avocatura.

| Maiaaiaia a răspuns:

Pai depinde de persoana.Ambele sant la fel de bune atata timp cat cel care activeaza in domeniul dat se descurca pe masura.
Adica, iti dai seama ca o persoana care nu are nici cea mai mica idee despre avocatura (sau design)nu va capata rezultatele dorite.
Daca te referi la tine si vrei sa alegi intre aceste doua meserii, pai indreapta-te spre ceea ce manuiesti mai bine.