| LN936 a întrebat:

Care profesii sunt cel mai potrivite pentru o femeie?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce studii vrea sa faca acea femeie!
Ca de nu vrea decat un liceu sau o posliceala, ajunge muncitor de rand (croitoreasa, vanzatoare, asistenta medicala sau infirmiera, coafeza, cosmeticiana samd), pe cand o facultate o poate propulsa intr-o pozitie mai inalta (medic, inginer, farmacist, contabil, economist), sau chiar director de spital, director de banca, director de diverse servicii, sau de hotel, agentie de turism samd.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Motostivuitoare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Asistenta medical, prezentator tv, actrita, educatoare, profesoara, invataoare, jurnalista si altele acum depinde si ce vrea femeia sa faca.

| Victoria18 a răspuns:

Depinde de ce ii place femeii respective