| DjYonutz a întrebat:

Care stiti locuri de munca pentru cei de 15-16 ani am nevoie de baji pentru imi cumpara echipamente de dj si am nevoie de orice banut sa rog cat mai multe oferte as vrea cv gen distribuitor pliante reamintesc ca am 15 ani fac 16 ani in august!

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Daca nu ai impliniti 16 ani, nu te va primi nimeni sa muncesti, nici macar la distribuit pliante, caci ar incalca legea.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Din iunie poti lucra pana in septembrie part time cu acordul parintilor pana la varsta de 16 ani. Dupa 16 ani vei putea lucra cand doresti doar part-time.Cauta pe google, scrie: Angajam distribuitor pliante (si scrii numele orasului de unde provii) si daca gasesti ceva suni la ei.
Succes!

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna... uite poti gasi aici ceva sper ca te-am ajutat....http://jooble.com.ro/......ie-pliante