Întrebare recomandată | HyenaV2 a întrebat:

Care sunt cele mai bine platite joburi in industria gamingului? Daca se poate, un top...

Răspuns Câştigător
| MishelleArt a răspuns:

Cu placere. Funda? happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiul programator ul castiga cel mai bine

| millyca a răspuns:

Cred totusi ca directorii sunt platiti cel mai bine, dar presupun ca nici programatorii nu o duc prea rau. Graficienii presupun ca s-ar situa undeva cam pe la mijloc. La fel si scenaristii sau muzicienii.

| HyenaV2 explică (pentru MishelleArt):

Mersi mult, nu mi-ai raspuns la intrebare, dar mersi! M-am uitat si castiga intre 500 si 3500 $+bonuri de masa, sala de relaxare, etc.

| MishelleArt a răspuns (pentru HyenaV2):

Cu placere. Funda? happy