| mirelaaamira a întrebat:

Care sunt cele mai bine platite meserii?
1. politie
2.secretara/agent manager
3.armata
4.purtator de cuvant

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Armata in functie de gradul in care se afla poate primi mai mult sau mai putin.

| AFR81 a răspuns:

Din ce ai enumerat tu, pot spune ca armata. Aici depinde si de gradul tau... Oricum, degeaba e bine platita meseria, daca nu iti place. Ti se va lua chefu' de a continua mai mult ca sigur. Cel mai bine e sa te duci unde iti place.

| suffarstar a răspuns:

Cea pe care o practici cu placere.Cand vei aprecia ceea ce faci si alti iti vor aprecia munca si o vor reconpensa.

| user5493 a răspuns:

Depinde ce vrei.toate sunt bune in afara de 2.

| alepunky a răspuns:

Prietena mea este purtator de cuvant si sa stii ca se castiga destul de bine. ea castiga pe luna 35 milioane + daca mai iei spaga. daca realizezi acesta munca intr-un oras mare si salariul va fi pe masura. si nu uita ca trebuie sa faci ceea ce iti place...succes multhappy FUNDA?