| Micaela39 a întrebat:

Care sunt cele mai bine platite meserii ( pentru fete)? As dori cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Am auzit ca stewardesele(nu stiu daca se scrie asa)sunt platite bine, viziteaza multe locuri de pe pamant.Dar dezavantajul este ca esti departe de casa, dar eu cred ca nu strica meseria asta vreo 5 ani(de la 25 la 30).Ar mai fi contabila(dar e stresant).Eu iti sugerez sa faci ce iti place, atunci o sa faci cu drag meseria si o sa ti se para mai usor.

5 răspunsuri:
| picard20 a răspuns:

Buna seara! Iata cateva meserii:bucatar,ospatar,chelner,asistent medical,medic,psiholog,psihanalist,consilier,reprezentant Evon,vanzatoare,sacretara,antrenor de sport,postas,diriginta de Posta, politist, consilier local, primar, etc.

| drogh a răspuns:

Medicina,psiholog,avocata,contabila,secretara,asistenta.

Răspuns utilizator avertizat
| andrei1237 a răspuns:

Cred ca cea mai buna meserie este aceea de a fi stewardesa.Dar mai sunt si politist sau ginecolog.

| Micaela39 explică:

Nu m-ar interesa asa ceva!