| Eli490 a întrebat:

Care sunt cele mai bune facultati pe care nu regreți daca le faci?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Oricare?

1. Massachusetts Institute of Technology (MIT)
2. Stanford University
3. Harvard University
4. Oxford
5. Cambridge
cea din județul tău

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu există.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alea pe care le faci din placere si la modul serios

| RoCkKiD a răspuns:

Cele care au cererea pe paita muncii, in principiu cam orice are legatura cu ingineria sau programarea.

| Bondarel99 a răspuns:

Asta cu plăcerea e o prostie. Dacă vrei sa ramai in România nu îți permiți sa faci o facultate din plăcere. Sa zicem ca îți place istoria. Ce naiba faci in România cu facultatea de istorie?
Dacă vrei ceva care sa îți deschidă mai multe orizonturi și sa te pliezi pe mai multe domenii, îți sugerez ceva pe inginerie. Și medicina e buna dar drumul e foarte lung și trebuie sa ai vocație pentru așa ceva.
Aa și ceva in domeniul IT. Dar treaba asta nu e pentru oricine.