| constantyna a întrebat:

Care sunt cele mai bune "ramuri"(facultati) de la A. S. E., ca insertie in campul economico-social(cele mai renumite si cautate de angajatori), cele mai serioase ca obtinere de abilitati (cunostinte si deprinderi)-sa nu trec prin facultate fara sa invat mare lucru-? Iata un link cu lista facultatilor: http://campus-virtual.ase.ro/Licenta/licenta/panou/panou 1.pdf

Răspuns Câştigător
| flavius2303 a răspuns:

Hmmm...depinde ce vrei mai mult. daca vrei sa pleci din tara, neaparat, te va ajuta foarte mult Administrarea Afacerilor, cu
predare în limbi străine. Si cibernetica e buna, finante banci...sunt destule. la polul opus cred ca ar fi Economie Agroalimentară...ma rog, e impropriu spus ca e slaba. depinde ce vrei sa faci mai tarziu.