| Cristina590 a întrebat:

Care sunt cele mai bune unitati din tara pentru transmisiuni? Cineva din sistem care ma poate ajuta si pe mine

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cea mai aproape de casa ta. Dupa rang ar fi unitatile din Bucuresti care sunt pe langa Ministerul Apararii Nationale. Sunt si cel mai bine dotate cu ultimele noutati. Eu am preferat, toata cariera, sa stau pe langa casa ca n-am vrut sa ajung general.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Unitati militare de transmisiuni sunt putine, dar fiecare unitat si mare unitate are in componenta si trupe de transmisiuni.