| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

Care sunt cele mai de succes meserii in aceasta perioada? Inafara de doctor.

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Parlamentar laughing De popa nu mai zic.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De succes pot fi toate, depinde cât ești de conștiincios să te implici în practicarea ei, cât de mult vrei să progresezi, parcurgând (treaptă cu treaptă) etapele care te vor ridica pe un anume... piedestal. Vei fi un luptător dacă ai ajuns până aici. Însă ca să fii și un "erou" trebuie să ai grijă să nu decazi, ci să te menții.

| Oana92 a răspuns:

Informatician(sau ceva in domeniu)

| Agenta004 a răspuns:

Avocatii, economistii, contabilii

| DinaLov3 a răspuns:

Doctor,cum ai spus tu, avocat/a, executor (pe planul asta, cu facultate de drept) si cam atat stiu.

| mooni03 a răspuns:

Inginerii, arhitectii. Scuze ca te contrazic Ang3lLov3, dar avocatura nu mai este o meserie de succes, sunt foarte multi si nu isi pot gasi locuri munca.

| 8884Ion a răspuns:

Programist!

| Ion_Costel_1978 a răspuns:

Preot