| xxxx1 a întrebat:

Care sunt cele mai solicitate profesii din Republica Moldova?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Gropar.

| 0x11111051 a răspuns:

GhiocelulBataus, ''...prostitutiei...'' - este prostitutka da zici de altii? Mai dati seama la vorbe.

Privind profesiile, sunt cautati mai mult contabili, domeniile IT, si deja Santehnici, etc.

Cele mai populare sunt avocatura si contabilitatea.

| Gogu06 a răspuns:

In domeniul prostitutiei si al videochatului, apoi trafic de tigari si droguri. Succes spre orice domeniu vrei sa te indrepti, ai atatea oportunitati de unde sa alegi big grin

| Gogu06 a răspuns:

Intri aici http://www.lucru.md/ te uiti si vezi unde sunt cele mai multe oferte de locuri de munca si o sa iti raspunzi singura la intrebare.