| SashaSiAtat a întrebat:

Care sunt job-urile de viitor?

9 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Traficul de influenta laughing

| SunShine a răspuns:

Sa sti ca se cauta foarte mult limbile straine, deci daca esti pasionat de vreo limba anume pune-te bine pe ea, ca sigur o sa te ajute, nu stica inca una happy se plateste foarte bine pe chestia asta.

| StefanChriss a răspuns:

Medicina si informatica.

| matrix100 a răspuns:

Daca esti destep(a) eu zic ca in viitor se pot castiga bani foarte multi din domeniu ca programare, web design

| justadream94 a răspuns:

Domeniu IT, medicina, arhitectura, drept doar ca avocat sau procuror.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu sic ca job-urile viitorului sunt domeniul IT si politica.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| AlexandraCris a răspuns:

Contabilitate, transport, medicina, informatica. Parerea mea happy

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Eu zic : arhitect si inginer it

| alyalynutz a răspuns:

Dormitul!