| DiTzu a întrebat:

Care sunt planurile voastre de viitor...in ce domenii ati vrea sa lucrati? Preferati sa lucrati la stat sau la patron? luand totusi in considerare situatia de criza a acestei tari.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mi'ar plăcea să fiu foto-jurnalist sau psiholog.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Planuri mai sunt de dus la îndeplinire.
La ora actuală lucrez in sistemul bugetar şi pe viitor tot aici voi rămâne, indiferent de situaţie.
Pa, pa.

| ikram a răspuns:

Ai uitat de varianta pe cont propriu, si plus ca mai sunt si profesiile liberale.(eu ma incadrez in aceasta categorie) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La stat, evident -munca zero, salarii.nici nu-ti poti imagine pe ce culmi pot ajunge!