| Marianx a întrebat:

Care sunt posibilitatile de angajare dupa terminarea facultatii de automatica si calculatoare(administrator de retea, programator, etcc).Pe parte de programare care ar fi mai buna CTI sau univ mate-info? DAU FUNDA CELUI MAI COMPLET RASPUNS!

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Programatorii sunt foarte cautati. Ai sanse foarte mari sa te angajezi. Cauta o universitate de informatica, dar care sa aiba si ceva matematica. Bafta big grin