| ioana_5498 a întrebat:

Care sunt principalele voastre defecte?

19 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Sunt prea buna
asta sa stii ca e un defect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenea!

| JustMeFlory a răspuns:

Incapatanarea! si las mult de la mine...parca prea mult!happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt foarte incapatanata si prea rebela.happy

| Silvia a răspuns:

Pun la suflet vorbele oamenilor...straight face

AA...si sunt rea cu cine ma enerveaza.adica daca esti fitoasa e de rau pentru ca vei fi stresata non`stop pentru ca am alergie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt incapatanat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritatea

| Jonsdottir a răspuns:

Sunt impulsiva, prea directa, prea rebela, incapatanata, rad foarte tare...si mai sunt tongue

| Shery a răspuns:

Am incredere prea mare in oameni, rad si vorbesc tare si stau cam prost cu auzul, sunt prea sincera, temperamentala, incapatanata... am multe sigh
dar cand oamenii te iubesc, iti iubesc chiar si defectele happy

| DenissaDeea a răspuns:

Cate o data imi pierd increderea in mine, in anumite situatii dificile.Ma enervez foarte repede, Ma supar foarte repede si tot asa de repede imi trece supararea, Imi calc orgoliul in picioare cand e cazul/chiar daca realizez ca nu fac bine.

| cutza a răspuns:

Intirzii aproape intotdeauna, lenea si uneori si timiditatea!

mira
| mira a răspuns:

O vointa nesatisfacatoare.

prfml
| prfml a răspuns:

Multi, inclusiv si eu spun, ca bunatatea este confundata cu slabiciunea, dar totusi hai sa nu o consideram un defect ci un atu, chiar daca nu toata lumea nu apreciaza bunatatea sunt persoane care stiu ce inseamna acest lucru, nu trebuie decat sa le cautam, mai demult spuneam ca a fi perfect intr-o lume defecta este un defect. Conteaza foarte mult sa iti constientizezi defectele dar si mai mult sa le spui altora, asta inseamna ca ai toate sansele sa fi apeciat dar si tu sa vrei sa te schimbi. Sunt cam lenes uneori, am ganduri de razbunare cand sunt suparat de cineva, dar nu le aplic ci doar le gandesc, ceea ce ma supara si daca sunt suparat nu sunt o companie placuta pentru cei din jurul meu, sunt mai distant fata de ei ceea ce ii intristeaza si pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc prea mult, sunt aiurita, naiva, sunt foarte foarte calma dar cand ma enervez sa fugi din calea mea ca te ia dr**u si ar mai fi dar nu imi trec prin mintewinking

cami
| cami a răspuns:

1. irascibila
2. nu-mi place sa primesc sfaturi
3. sunt ipohondra.

| ina129 a răspuns:

Impulsiva, sincera, incapatanata, orgolioasa

| roksyk a răspuns:

A... am o impresie ( prea ) buna despre mine.happy

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai sunt prea empatica si imi pasa prea mult de sentimentele altora si putin incapatanatahee hee.

| Kandy a răspuns:

Sunt lenesa blushing si geloasa (intr-o relatie, nu pe alte persoane)...big grin te pup kiss