| isvan123 a întrebat:

Castiga bine un mecanic auto bun , castiga mai bine ca un profesor?

2 răspunsuri:
| John90 a răspuns:

Ca si un profesor castiga mult mai bine dar la noi in tara asta nu e asa bine platita in alte tari esti platit foarte bine de la 2000 euro in sus

| Nessie a răspuns:

Daca este angajat la o firma auto la inaltime, are si salar pe masura. Un profesor de liceu castiga putin, dar unul care preda la o universitate castiga mult mai mult, dar la o universitate e foarte greu sa gasesti un post liber.