| EleNa8789 a întrebat:

Castiga o excursie in Grecia! lucrezi cam 2 ore/zi ai un venit de 2000 lei / 3 saptamani + bonusuri de 5300 ron (devin- o director oriflame) se adreseaza persoanelor peste 16 ani

2 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Si inteligenta ta intrebare este...
Asta-i site de reclame sau cum? Am lipsit eu prea mult de aici insa TPU ramane un site ce ajuta oamenii. Gaseste alt site unde sa promovezi aceasta... chestie. Numai bine! happy

Am lipsit eu prea mult de aici insa TPU ramane un site ce ajuta oamenii.Aici nu se face reclame cu mai stiu eu ce.Asa ca nu mai fa reclama ca te pocnesc waiting. Sa te inveti minte.