| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Cat Bani poti face ca Sofer de Limuzina? eu din cate stiu Limuzinele sunt cam scumpe si sunt folosite de Bogati, sau la Evenimente Speciale. chiar poti sa castigi mult din asta?

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

In primul rand iti trebuie carnet evident, experienta ani de munca pe masini ca sofer deci bafta

| alexsil05 a răspuns:

Depinde.....la cine lucrezi, daca lucrezi la Liviu Dragnea ca sofer privat o sa fii lefter, daca lucrezi ca sofer la Bill Gates atunci ala o sa-ti dea bacsisuri bune. Mno, in functie si la cine lucrezi, starea vehiculului, samd.

| suntserios a răspuns (pentru alexsil05):

Cred ca soferii lui Dragnea traiesc mai bine ca ajung consilieri si presedinti de comisii. Aia ai lui Gates raman soferi

| Mihaela_Sirbu_1997 a răspuns:

Pai in special limuzinele sunt platite bine ci nu soferii dar in jur de vreo 600 € sau ceva mai mult. Oferi Funda