| ultrapro10 a întrebat:

Cât câștiga un supraveghetor loc de joaca, si daca părinți dau de obicei tips? As vrea sa încerc treaba asta part time si vreau sa știu la ce ma aștept.

2 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

In jur de 300-500 mil maxiim. si parintii nu dau nimica din pacate.
Fundita?

| TheAce a răspuns:

Daca esti angajat cu contract de munca castigi intre 600 si 900 Ron. (gasesti oferte pe tocmai.ro de exemplu, graviteaza in jurul sumei de 800Ron). Nu e tocmai part time, adica lucrezi in general 8-10 ore (nu prea are sens pentru angajator sa ofere locul asta de munca part time, mai multi angajati inseamna automat taxe mai mari la stat). Tips-urile exista dar nu te poti baza propriu zis pe ele, desi iti pot spori salariul cu 10, pana in 20%.