| raluca1601 a întrebat:

Cat castiga un consultant financiar(aproximativ) si cum este programul de lucru? De 8 ore, de exemplu de la 8-16 sau de la 9-17?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programul de lucru cat si salariu este complet diferit de la firma la firma.

| AstonMartin a răspuns:

Un consultant financiar, poate avea venituri doar din activitatea de munca de teren, si nu a avea un program stabilit sau un contract de munca, doar de colaborare, DEPINDE de fiecare firma. Numai bine!