| Adry a întrebat:

Cat costa examinarea medicala suplimentara pentru pilotii AFAHC?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ 5 milioane

3 răspunsuri:
| jocelyn_6227 a răspuns:

Depinde unde trebuie sa o faci. dar cel putin 100 de ron sa ai la tine. daca e mai putin, iti ramane rest. ceea ce e bine, nu?
dar din cate stiam, parca nu se platea examinarea medicala. si se facea la centrele zonale. poate gresesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu consta niciun ban, si se face la inmas in Bucuresti.La centrele zonele se sustin doar probele preliminatorii.

| Roby_7254 a răspuns:

Pe mine m-a costat apoximativ 200 ron. L-am facut la Spitalul Militar Cobalcescu. Ma refer la fisa medicala pe care o primiti de la centrul zonal de recrutare.
Testul psihologic se sustine la Breaza in perioada cand se da proba sportiva iar centrifuga si barocamera la Brasov dupa probele scrise