| Laurboss256 a întrebat:

Cât costa sa ajung pilot de NASCAR la 19 ani

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

În primul rând, ce te face să crezi că ești capabil să fii pilot de Nascar sau Formula 1? Tu ai vreo noțiune despre cât de mult talent, ce viteză de reacție și în general de câtă pregătire este nevoie ca să conduci o mașină cu 300 km/h la 5 cm de altă mașină care merge cu 300km/h și să nu mori?

În al doilea rând, nimeni nu începe să piloteze direct în Nascar sau în Formula 1. Trebuie să începi de la karturi și să treci apoi la clase tot mai mari.

În al treilea rând, de ce ai fixația asta cu "19 ani"? Câți ani ai cum?

În al patrulea rând, locuiești în SUA ca să poți concura în Nascar?

| AlexBombaRusa a răspuns (pentru johnnny123):

O idiotenie asta cu talentul, treziti-va putin din gandirea asta comunista ''a ba faci asta daca ai talent daca nu nu'' uita-te la fotbal cati talentati s-au ratat ca n-au fost profesionisti, ronaldo in schimb nu prea mult talent da vointa.

| johnnny123 a răspuns (pentru AlexBombaRusa):

Ai mâncat ceva stricat, sau ce te-a indispus așa tare?