| anonim_4396 a întrebat:

Cat de apreciat credeti ca este un asistent medical? Eu spun ca este o profesie frumoasa mai ales daca te si dedici in totalitate.
Va rog sa rămâneți pe subiect!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aprecierile obiective le dau pacienţii şi medicii - pe ei ar trebui să îi intrebăm

| Yurisa a răspuns:

Este apreciata daca isi face treaba bine, este amabil, tot ce tine de bun simt

| Violleta2022 a răspuns:

Un asistent medical foarte bun, va fi intotdeauna apreciat si cautat.
Iar daca faci munca asta de placere, atunci esti de 2 ori castigat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asistentii medicali nu sunt apreciati prea mult. Gandeste-te ca sunt acceptati si cei fara bacalaureat promovat.
Apreciat pentru ce stii sa faci? Nu prea mult.
Nu vei invata cine stie ce taine ale universului la o postliceala ci chestii de baza, cum se face o injectie, cum se ia tensiunea, diferenta intre diverse boli.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă îți faci treaba bine ești destul de apreciat și de pacienți și de medici