| Cheers a întrebat:

Cat de apreciata este meseria de psiholog in Romania? ( fundita ) happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu prea, asta pentru ca oamenii fac pe psihologii unii pentru altii iar psihologii o ard prin televiziuni.
Alege altceva daca vrei sa nu plangi uitandu-te la facturi.

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Cred ca depinde de om,pentru unii este o meserie de ajutor, pentru altii(ca mine) este p meserie pusa degeaba, care nu te ajuta cu nimic.

| Fortune a răspuns:

Iar altii o ard pe TPU sad

| Anna27 a răspuns:

Deocamdata nu prea e apreciata dar la cum nebuneste lumea.in curand vom deveni si noi ca americanii.