| BiancaMaya a întrebat:

Cat de greu e sa lucrezi la pariuri sportive?
Necesita mult timp pana te inveti?
Ai calculator cu care lucrezi sau nu?
Ciubuc iese?
Si 7 milioane 2 cu 2 zile pentru inceput e bunicel? dar 12 ore.
Nu am vizitat niciodata casele de pariuri sportive.

3 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut,nu am lucrat niciodata la o casa de pariuri dar imi mai pun din cand in cand cate un bilet,ce pot sa spun e ca:
Cand sunt meciuri din europa league, champions league, finale etc, vin multi sa isi puna bilet si cam tot timpul esti in "priza"
Conteaza cartierul in care e casa de pariuri, daca e intr-un cartier rau-famat o sa ai mare batai de cap
Da se lucreaza de pe calculator + un scaner pentru codurile de bare
Iese si ciubuc

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Trebuie neaparat sa ai bacul luat deoaree la pariuri sportive lucreaza numai fete intelegente si rapide. Da exista calculator si masina de numarat banii. Cat despre ciubuc iese in fiecare zi in jur de 50-100 de lei in functie de clienti! happy

| NOBODY a răspuns:

1. E destul de greu.
2. Necesită câteva cunoștințe de matematică, dar și capacitatea de a învăța repede.
3. Ai calculator.
4. Iese și ciubuc dacă lucrezi la propria ta agenție.