| bogdancatalin357 a întrebat:

Cat de sigure sunt joburile oferite pe net,cu plecari in strainatate? sfaturi, pareri.

3 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Daca e totul la vedere ar fi sigure, daca e confidential sunt smecherii.

| TechGuyTpu a răspuns:

Foarte sigure.Bilet de plecare ai dar bilet de intoarcere se poate sa nu mai ai...

| 1234dany5 a răspuns:

Ó pőrcarie nu face asta;-) varul meu a facut asa trebuia sa mearga in Germania si a pierdut o suma mare de bani pe urma oamenii aia au fost dati in judecata si nici macar nu stiu daca si-au recuperat banii trebuie in curand nu accepta daca n-a mai fost cineva si ti-a spus ca e treaba serioasa. :-D funda