| AdrianaBacescu a întrebat:

Cat e salariu la un model care apare in lenjerie intima?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

În primul rând, fotomodelele nu sunt plătite "salariu". Sunt plătite în funcție de proiectele la care participă (prezentări de modă, ședințe foto, reclame, contracte de publicitate, etc).

În al doilea rând, veniturile pot varia atât de mult încât întrebarea este complet irelevantă. Există "fotomodele" aspirante care mor de foame pentru că nu le angajează nimeni, și fotomodele de top care sunt plătite milioane de dolari pentru un pictorial.

Iar în al treilea rând, ce relevanță are pentru tine câți bani face un model Victoria's Secret? Crezi că este un job așa de ușor de obținut?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pentru Victoria's Secret sau pentru chiloții de la Dragonul Roșu?

| AdrianaBacescu explică (pentru johnnny123):

Pentru Victoria's Secret? Salariul ma intereseaza pe mine.

| AdrianaBacescu explică (pentru johnnny123):

Mersi mult.

| johnnny123 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

În primul rând, fotomodelele nu sunt plătite "salariu". Sunt plătite în funcție de proiectele la care participă (prezentări de modă, ședințe foto, reclame, contracte de publicitate, etc).

În al doilea rând, veniturile pot varia atât de mult încât întrebarea este complet irelevantă. Există "fotomodele" aspirante care mor de foame pentru că nu le angajează nimeni, și fotomodele de top care sunt plătite milioane de dolari pentru un pictorial.

Iar în al treilea rând, ce relevanță are pentru tine câți bani face un model Victoria's Secret? Crezi că este un job așa de ușor de obținut?