| anonim_4396 a întrebat:

Cate funda trebuie sa am ca sa devin expert TPU?

Răspuns Câştigător
| xeon a răspuns:

De ce vrei sa devi expert TPU? Vrei cumva sa ne impresionezi? Eu unul nu cred ca ne trebuiesc anumite fundite ca sa devenim experti, poti da doar raspunsuri bune, raluca decide daca devi sau nu.''asa cred''

16 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Minim 100

| maya_7683 a răspuns:

Xeon, nu fi rau... mihaella a pus doar o simpla intrebare si este de datoria ceor care stiu raspunsul sa i se raspunda intr-o mainera eleganta.

| Bishop a răspuns:

Nu funditele conteaza pentru a deveni expert. Conteaza raspunsurile, inteligente si folositoare. Trebuie sa ai minim 600 de raspunsuri. De obicei expertii sunt propusi de ceilalti useri la cererea Ralucai.

| MisterKat a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri inteligente si folositoare daca vrei sa devii expert TPU! happy Succes!

| tarziu a răspuns:

Una si buna

| Razvan a răspuns:

Fara numar, stii cum se zicehee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai multe fundite happyConteaza sa intri si mai des, sa ai raspusuri bune...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

18, 32 big grin

| waXonwaXoff a răspuns:

Fara numar

10000000000000000000000000000000000000000000000000000

| waXonwaXoff a răspuns:

Fara numar

10000000000000000000000000000000000000000000000000000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista un anumit numar.Importante sunt raspunsurile pe care le dai. Ceea ce vreau sa spun este ca, conteaza calitatea nu cantitatea.

| GiuliaTamas a răspuns:

Cred ca peste o suta sau minim 100

| marry_7650 a răspuns:

Toti pentru o fundita, o fundita pentru totibatting eyelashes

| mayli_9074 a răspuns:

Pentru mine sincer este o placere sa ajut si sper sa si pot este o onoara sa fiu alaturi de voi toti. Sunteti super si nu-mi doresc mai mult. felicitari dragi mei.

| durdulika a răspuns:

Minim 100 si eu vreau sa devin dar sunt pe aici noua si nu pot deveni.

| Didw a răspuns:

100 parca. succes. pentru. a le avea trebuie sa te straduiesti sa raspunzi cat mai bine la toate intrebarile kiss