| ElenaDabija a întrebat:

Câteva colegii economice din România? Va rog frumos!

21 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fiecare județ are min. 1, unde ar dori domnia ta să meargă?

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Să zicem Timișoara, Brașov, Iași

| sierra1 a răspuns (pentru ElenaDabija):

Adică tu vrei să te inscrii la trei? ți-e perpendicular județul, asta vrei să ne convingi?

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Am zis câteva regiuni care mă avantajează și aș vrea să știu ce colegii au

| sierra1 a răspuns (pentru ElenaDabija):

Tu de unde ești de ți-e indiferent in ce judet mergi? (intre noi fie vorba, nu mergi unde vrei...)

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Ai Instagram? ar fi mai ușor să vorbim acolo, dacă ești de acord

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Sunt din Moldova. Vrrau să știu cât mai multe colegii bune după părerea ta, indiferent de județ, după eu aleg care îmi place si la care cred că m-aș descurca. Aș vrea mai mult un colegiu din Brașov, Timișoara sau Iași, pot să aplic la 3 și la care sunt acceptată la ala mă duc)Deci sper că m-ai înțeles

| sierra1 a răspuns (pentru ElenaDabija):

Tu NU alegi ce-ți place. Trebuie să MERIȚI un anumit liceu. Pune mâna și ia note mari.

sper că m-ai ințeles

| sierra1 a răspuns (pentru ElenaDabija):

Vorbim aici dacă e ceva de vorbit

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Te înțeleg)Eu am media peste 9 și 40 asta e destul de ok după părerea mea.EU ALEG CE-MI PLACE, bine nu sunt acceptată, nu sun, Dar eu aleg colegiul la care vreau sa dau.Acum peste toate, Știi careva colegii economice?

| sierra1 a răspuns (pentru ElenaDabija):

" ElenaDabija: EU ALEG CE-MI PLACE"

profund greșit dar vise plăcute!

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Părerea ta)Acum peste toate, știi careva colegii? Te rog)

| sierra1 a răspuns (pentru ElenaDabija):

In 7 dec, ți-am zis: "Fiecare județ are..."

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Zi-mi după părerea ta care sunt cele mai bune, INDIFERENT de județ

| sierra1 a răspuns (pentru ElenaDabija):

E inutil, tu nu știi ce vrei și nici măcar nu știi asta

| ElenaDabija explică (pentru sierra1):

Doaaaaamne,deci te-am rugat sà-mi aici cáteva colegii, nu să-mi ți-i lecții de viață. Dacă vrei imi zici, dacă nu, nu.Și prin ce ți-ai dat tu seama că eu nu știu ce vreau?

| sierra1 a răspuns:

și dacă Lenuș e din Brăila ce să facă, săraca de ea?

| Ofiintă a răspuns:

Colegiul Economic Nicolae Titulescu Baia Mare.
Unde am absolvit la rândul meu.

| ElenaDabija explică (pentru Ofiintă):

Mersi.Are cămine?

| Ofiintă a răspuns (pentru ElenaDabija):

Da.

| ElenaDabija explică (pentru Ofiintă):

Știi ceva colegii cu business și marketing?