| anonimmmmm123321 a întrebat:

Câți bani ia aproximativ un om care abia a terminat scoala mecanici de locomotivă la CFR Călători cu tot cu sporuri

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

CheFeReu e companie DE STAT = Corupție și nepotism la greu! Și femeia de serviciu de la depou da $paga sa între! Vrei mecanic? Germania sau alta tara din Europa de Vest! Din câte știu diplomele alea sunt recunoscute în toată UE! DACA vrei sa conduci piese de muzeu de 50 ani marea majoritate BAGA MARE @!