| Poison0fL0v3 a întrebat:

Cati dintre voi spera sa devina actori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper. Dar as vrea si regizor.

8 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Actori suntem aproape toți.Actori în propria noastră viață.În anumite momente încercăm să părem altcineva decât cine suntem...
Mi-ar plăcea sa am o carieră în actorie, dar...Sunt și alte lucruri care imi plac și nu aș renunța la indeplinirea altor vise, pentru acesta cu actoria.
Ai întrebat „CÂȚI dintre voi?".Eu cred că sunt destul de mulți care își doresc să devină actori...

| Poison0fL0v3 explică:

Da mai. tu. dar ai voce?

| XastamikaX a răspuns:

Mie mi s-a mai spus sa ma fac actrita si sincer as vrea da mai e pana atunci...

| Toxxic_3495 a răspuns:

Si eu sper. Chiar imi place sa interpretez diferite personaje:d

| bebe_9004 a răspuns:

Idem @Flavius17SaRazganditSiRamanePeTPU, 'Depinde de regizor'.

| bebe_9004 a răspuns:

@100SweetSmile4you, c-am ai dreptate!

| Katakimiku a răspuns:

Eeeh, și eu ca 스타 și eu da am voce!

| Seiran a răspuns:

Eeeh...Eu am vise mari b-)

Vreau sa ma fac cantareata rolling on the floor