| moriordie a întrebat:

Catre toti chirurgii, dati-mi va rog un motiv pentru care ati vrut sa deveniti chirurgi.
funda happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catre tine: toti chirurgii de pe site-ul asta sunt in numar de zero. Astept cu nerabdare raspunsurile lor.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu sunt, dar as vrea sa devin chirurglove struck... iubesc neurochirurgialaughinglove struck

| Sapphire a răspuns:

Vorba lui Bent0108 laughing. Ce doctor chirurug crezi tu ca isi petrece timpul pe net sa stea as iti raspunda tie sau altora la astfel de intrebari?

| dhraqull a răspuns:

De ce nu te duci la spital sa-i intrebi? In general sunt foarte orgoliosi si au sa-ti povesteasca cate 2 ore fiecare despre motivele lui.Anestezistii sunt mai tari.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru ciubucul gras care îl iau de la pacienți.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa devin chirurg, dar m-a speriat mita/sangele. Nu mai stiu sigur ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanti Legiu, agramatii care este si frustratii ar trebui taxati triplu. La orice, ca ei are bani (e sub 50, deci se admite dezacordul).