| ettzzyca a întrebat:

Caut chitarist/a din bucuresti pentru trupa
suntem 3 copii intre12-13 ani
daca se poate din sectorul 6

7 răspunsuri:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Uite ai ghicit varsta mea si mi-a placut mi s-a parut interesant articolul si astea.da cant la chitara sunt destullll de avansat sa zic asa adica nu e o problema eu sunt din constanta dar nu-i nimic asa k...nu stiu raspunde-mi

| ettzzyca explică (pentru Cool_Andy_1990):

Hey andy!
cand poti veni in Bucuresti?
Suntem 2 fete si un baiat eu sunt Ettty am 13 ani stiu sa cant la kitara si vocal, a doua fata o cheama Alexandra nu se descurca ea bine la voce, dar merge al 3 este un baiat acum nu stiu pe cine o sa luam pe fratele meu sau un coleg; o sa-ti dau date fratele meu canta bine din cate stiu eu idolu lui este Puya, al doilea este Alexandru are 12 ani nu vreau sa intru in detalii dar a fost iubitul alexandrei dar nu conteaza el stie vocal putin, la kitara si mi se pare ca stie si putin la voce
Acum depinde de tine ce fel de muzica vrei sa abordezi ok'eey
raspund-mi si poate vorbim prin messinger daca vrei trimite-mi id tau :-xpa

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Pai da ar fi o solutie trimite-mi id tau la urmatoarea adresa de e-mail : andrey_s30@yahoo.com

| MƖӇƛƖ a răspuns:

Da buna ziua ma bag eu an trupa voastra bineateles daca ma primiti si sa va dau detalii despre mine am 16 - 17 ani analt blond ochi albastri si imi place mult sa dansez

| ettzzyca explică (pentru MƖӇƛƖ):

Ok'ee
in afara sa dansezi mai stii ceva sa faci?
de unde esti? ce fel de dans?
raspunde-mi id meu este ettzy_eti_26 te rog baga-ma in lista sa vorbim mai multe detalii :d

| ettzzyca explică (pentru MƖӇƛƖ):

Id meu este ettzy_eti_26

| ettzzyca explică (pentru MƖӇƛƖ):

Cred ca stii ca noi avem 12-14 ani nu, sper sa nu te deranjeze!:d