| Guriuc a întrebat:

Caut job, in care nu trebuie studii speciale, dar sa fiu platit destul de bine. Dati-mi 5 exemple.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar unul. Invartit nisip cu lopata pe santier. Pentru pregatirea ta, vei fi platit destul de bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti dau vesti proaste, dar nu exista job platit bine, daca esti necalificat.
Poate ca vidanjor, unde scoti rahatul din canalizari si wc-uri si atunci primesti sporuld e "rusine" care face ca salariul sa fie mare, dar munca-i de tot plansul.

| NGheorghe a răspuns:

Patron, director, șef...

| teo530 a răspuns:

Ospatar, santier, frizer etc.

| mihaicelsfant a răspuns:

Poti gasti multe fratehappy nu i asculta pe astia. numa sa cauti acum nu stiu ce iti place tie

| SantalPorcocale a răspuns:

Ce descrii tu acolo ii munca pentru sclavi