| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu ceva de munca pentru vara, ce`mi pute`ti recomanda in Pitesti?
PS : Am 13 ani, aproape 14 happy, PITESTI

Răspuns Câştigător
| dianadiana2000 a răspuns:

Pai...si ew am 13 ani si sunt tot din piesti si eu lucrez in week-end(sambata si duminica)lucrez ca agent de impartiri pliante...adica mai exact te duci la un supermarket, hipermarket, depinde si ii spui ca vrei sa imparti oferte d'ale lor.Si ew fac la fel si imi ies intr'un week-end 50 de lei(eu impart oferte de la kafland)intereseaza'te si sper ca ti'am fost de foloshappyfunda?:*

4 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Am cautat si eu niste locuri de munca pentru vara, sunt tot din Pitesti, si n-am prea gasit decat reprezentant Oriflame sau sa imparti pliante pe centru pentru Vodafone. Nu prea angajeaza astia minori sub 16 ani.

| măcheamăăăî a răspuns:

Vinzi inghetata (in cel mai rau caz facuta de tine,acasa), te duci la pestebatting eyelashes, lucrezi cu tatal tau daca nu are un loc de munca stabil, vinde limonada.Da mai asteapta daca vrei bani...mai ai de mancat mamaligabig grin.succes!

| FucktheSystem a răspuns:

Chelnerita in Alcatraz smug
aaa sau sa vinzi inghetata la Class sau poate sa lucrezi la Mc Donald's

| aTi a răspuns:

Din pacate iti trebuiesc macar 16 ani.Si la 16 ani acordul parintilor...