| tony19 a întrebat:

Caut slujba pentru copil 7 ani in Predeal. Vreau sa strang 250 lei catmai repede.

5 răspunsuri:
| Eduard223 a răspuns:

Frate, serios 7 ani eu ti-as da una dar nu stiu frate nu crezi ca e cam mic? Eu iti zic succes dar eu n-am o cariera pentru tine dar te Avertizez ca nu o sa prea gasesti asa ceva

| Mihaela1964 a răspuns:

Esti un copil si inca unul mic.Ce slujba visezi la 7 ani.Lasa calculele si vezi-ti de copilarie.

| kiv1990 a răspuns:

Eu si am inceput sa lucrez de la 12 ani
am incepu-to la firma tatalui meu.
desi toti colegii mei/prietenii au inceput la 15-18 ani

| Bella1love a răspuns:

Ce slujba vrei sa ai la 7 ani? mai asteapta pana la Craciun si mergi la colindat prin tot orasul, sigur o sa strangi chiar mai mult de 250 lei

| Bella1love a răspuns:

Ce slujba vrei sa ai la 7 ani? mai bine astepti pana vine Craciunul si strangi bani de la colindat! sigur faci chiar mai mult de 250 lei.