| Neymar10 a întrebat:

Caut un DJ pentru un RADIO cu experienta medie pentru mai multe detalii PM ME, postul de radio e nou hostat

3 răspunsuri:
| Barans a răspuns:

Salut, as vrea sa stiu in ce oras, cat platesti, etc. Eu am un echipament profesionist, format din : 2 playere ndx800 si un mixer behringer ddm4000 si placi audio NI, in fine si multe alte lucruri. Daca consideri ceva baga id asta pe facebook( baran_stefi@yahoo.com) da-mi add pe facebook si intra in vorba cu mine pe fb daca esti intersat de mine! Eu am experienta de 3 ani super activi, poate o sa ia-sa ceva frumos...

| unromantraditional a răspuns:

Salut! Eu vreau sa fiu dj la radio-ul tau, lucrez gratis, ti-am trimis mesaj cu detalii.id-ul meu de mess este:dany_scurt_9@yahoo.com

| DJKvit a răspuns:

Ma gasesti pe mess : djkvint@ymail.com