| lucigabi a întrebat:

Caut urgent loc de munca(lucygaby@yahoo.com)!

3 răspunsuri:
| lucigabi explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt din oradea

| thechangeman a răspuns:

Toti cautam frate!

| gloria_1375 a răspuns:

Diva Life Cosmetics importa si distribuie brand-uri consacrate pe piata internationala de produse de curatenie, produse terapeutice, cosmetice de ingrijire, de protectie, machiaj, parfumerie din tari precum: Anglia, Germania, Italia, Franta, Ungaria si Polonia.
Cat si cum castigi devenind reprezentant Diva Life Cosmetics:
-chiar daca nu depui comanda la inscriere, iti trimitem un catalog gratuit la domiciliu
- beneficiezi de inscriere gratuita pe siteul nostru
- comision între 5 si 40 % din propriile tale comenzi plasate.
- beneficiezi de transport gratuit la comenzi de peste 120 de lei.
- posibilitatea de a cumpara mai ieftin produsele tale preferate.
- ai posibilitatea sa promovezi în functia de coordonator, daca îti creezi o grupa
de reprezentanti, devii coordonator, iar de pe urma echipei tale câstigi
comisioane de 3, 5 si 10 %.
- ai un suport de exceptie, o platforma online moderna si transparenta, prin care
iti poti vedea situatia retelei in timp real, fara rapoarte plictisitoare prin email.
- cataloag gratuit la fiecare comanda
- mostre gratuite (in functie de activitate)

Pentru inscriere, click aici:
http://www.divalifecosmetics.ro/register.htm?r=000351

Discounturi Reprezentant:
50 – 79, 99 = 5%
80 – 99, 99 = 10%
100 – 119, 99 = 20%
120 – 229, 99 = 25%
230 – 379, 99 = 30%
380 – 799, 99 = 35%
Peste 800 = 40%
Avantaje Coordonator:
Daca decizi sa iti creezi propria grupa de reprezentanti si sa devii coordonator, Diva Life iti recompenseaza efortul depus prin discounturi pe 3 nivele de trepte, astfel:

10 % - Nivelul 1
5 % - Nivelul 2
3 % - Nivelul 3

Coordonator devii in momentul in care recomanzi noi clienti (reprezentanti) in companie, iar dupa cumparaturile efectuate de acestia, Diva Life ofera un commision ce poate ajunge la 18%. Tot ce trebuie sa faci, este sa recomanzi afacerea Diva Life tuturor cunoscutilor tai.

Profitati de oportunitate si inscrieti-va printre primii!
! IMPORTANT: Dupa inscriere primiti automat catalogul gratuit acasa, nu este obligatoriu sa faceti o comanda.
CODUL MEU de Recomandare: 000351