| Culturism69 a întrebat:

Ce abilitati iti trebuie pentru meseria de Bodyguard?
Bodzguard la club, la gigi becali laughing si oriunde altundeva.
Trebuie ceva arte martiale sau? De sala stiu ca trebuie se fi lucrat.

Răspuns Câştigător
| Mikhtarian a răspuns:

Trebuie sa ai ceva fizic, sa stii sa te bati, sa fi mereu primul om care sare pentru seful sau cine te plateste, sa n-ai pic de creier, si sa bati tot ce misca.

4 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Gigi e in puscarie, daca vrei poti sa te faci gardian! laughing

Pai trebuie sa fi solid si sa ai o moaca de speriat! laughing

| MariusGomoi a răspuns:

Corp bine lucrat

| claudica2703 a răspuns:

Pe langa ca trebuie sa fii lucrat, sunt cursuri speciale.

| Adynutza112 a răspuns:

Cum spuneai tu trebuie sa mergi la sala.
trebuie sa fi pregatit de atac din toate partile si sa nu stai rau cu inima...
nu ti-ar strica nici artele martiale trebuie sa ai muschi si trasaturi de speriat... Funda?