| nicusor95 a întrebat:

Ce acte si ce mi-ar trebui daca as vrea sa merg sa muncesc in Rusia? ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Sa intri pe site la ambasada ca acolo gasesti toate detaliile
http://www.romania.mid.ru/index_rom.html

| bunelutu a răspuns:

Cam ce ai munci acolo?

| 0x11111051 a răspuns (pentru bunelutu):

Cum se zice la noi "la stroika". Este mult de luccru pe acolo, si oamenii sunt foarte bine platiti, crede-ma happy

| bunelutu a răspuns (pentru 0x11111051):

Pai zi si mie niste locuri de munca poate vin si eu in Rusia

| 0x11111051 a răspuns (pentru bunelutu):

La construit case, managment, se cauta foarte multi programatori, contabili etc.

apropo: Unei persoane care este administrator pe un forum, poate sa primeasca pina la 1000$ pe luna. Tot ce trebuie sa faci - este sa tii cont de ordinea pe forum, stergea mesajelor ilegale, blocarea utilizatorilor rai, etc.