| Cusmir_Mihaela_1998 a întrebat:

...ce ai face daca ai castiga un ban

5 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Un ban? O mie de lei? Pai i-as baga in pusculita.

| 14andrei1990 a răspuns:

Daca as castiga de exemplu la loto sau pariuri nu i-as strica ci i-as aduna pentru a-i investi intr-o afacere. toti bogatani lumi investes pentru a-si mari veniturile

| Jakoban a răspuns:

La ce te referi?
Adica "...ce ai face daca ai castiga un ban"

| facepalmlol a răspuns:

Cred ca daca l-as castiga prin munca cinstita, prin propriile mele forte, as fi mandra.Asta in cazul in care te refereai la un ban=mai multi si nu la moneda aceea, ma rog cred ca ai inteles tu.
1 ban(moneda), l-as baga in pusculita laughing sa se inmulteasca.

| IsabelaIssa a răspuns:

La ce te referi mai concret?