| AleDia a întrebat:

Ce ai vrea sa fi/devii? De ce?

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Actriţă.

N-am şanse, însă m-aş iubi dacă aş juca într-un film.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am devenit de mult deja, nu pot sa zic ca era slujba pe care mi o doream cand eram copil, de fapt nu imi doream nimic special, doar ca ma atras programarea in liceu si am transformato in job... si e ok

| PedoBarbie a răspuns:

Expert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocat deoarece e o meserie sora cu dreptatea si finetea.

| Marrythenight a răspuns:

Medic, as adora sa ajut si sa ascult/tratez oamenii happy

| tuberculoza a răspuns:

Miliardar

| DefulChitros a răspuns:

Profesor happy dar la cum sunt lalarile incep sa ma indoesc si la intrebarea de ce finda ca si mama si sora mea sunt profesoare.

| Bøøgey a răspuns (pentru DefulChitros):

Crede-ma, ai aceleasi sanse sa devii profesor cum am eu sa devin expert in paianjeni. Si sunt arahnofob.

| 60Prof a răspuns:

Procuror. Vreau sa fac dreptate acolo unde nu e.

| Maya3 a răspuns:

As vrea sa devin medic.Medicina este grea, dar foarte frumoasă. Trebuie să înveţi mult, dar se merită pentru că este o meserie in care ajuti oameni.